Elbląskie szpilki

1
21.04.2009
Od szeregu tygodni magazynuje się na klatce schodowej gmachu Prezydium MRN sterty klepek, informował Dziennik Bałtycki z 21 kwietnia 1959 r.
W niezrozumiały dla mnie sposób niektórzy miejscowi optymiści kojarzą to sobie z nadzieją na poprawę stylu pracy aparatu. MRN. Jakże tak można? Toć to przecież klepki parkietowe! Ci sami fantaści twierdzą, że kupy cegieł, „dekorujące” wejście gmachu Prezydium, służyć mają do podreperowania budżetu miejskiego drogą akcji „kup pan cegłę”. Też pomysły!
oprac. Olaf B.

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

To było magazynowane dla urzędników magistratu, którym brakowało "piatej klepki"- czyli większości. Teraz już nie ma tej pozytecznej inicjatywy; -)
parkiet (2009.04.22)

info

0  
  0