Elbląskie choroby

1
10.07.2007
Elbląski „Sanepid” w swoich statystykach odnotował następujące choroby, informował Dziennik Bałtycki z 10 lipca 1957 r.
Wg statystyki prowadzonej przez „Sanepid” w roku bieżącym zanotowano na terenie Elbląga: 6 wypadków duru brzusznego, 41 czerwonki, 39 żółtaczki zakaźnej, 113 płonicy, 35 błonicy, 1 duru plamistego, 476 odry, 378 kokluszu i 190 biegunki.
oprac. Olaf B.

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Wszystko to rzechodziłam - Ilonka
(2007.07.10)

info

0  
  0