To Dom Mody „Kreacja”. Powstał on w 1953 roku i chwili obecnej skorzystało z jego usług ponad 10 tys. osób, a w samym tylko roku bieżącym obsłużona ok. 4 tysięcy klientów.
Pierwszorzędne warunki pracy, ofiarna załoga skupiająca najlepszych fachowców z miasta, uprzejmość i rzetelność, wpływają na to, że „Kreacja” zaspokaja gusty najwybredniejszych osób. Tu właśnie szyje się najtrudniejsze, najwytworniejsze modele, oparte na żurnalach wiedeńskich, paryskich, nie3mieckich… i to od futer i pelis, do sukien włącznie.
Oprócz tego pracownicy „Domu Mody” służą zawsze dobrą radą, pomagają wybrać materiał, dostosować fason czy kolor.
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter