Elbląska „Kreacja” zdobywa uznanie

1
26.11.2007
Elbląskie elegantki, jak też pragnący wytwornie wyglądać przedstawiciele płci brzydkiej, dobrze znają duży, o delikatnym, kolorze gmach przy ul. Słonecznej, róg ul. Armii Czerwonej, informował Głos Elbląga z 26 listopada 1957 r.
To Dom Mody „Kreacja”. Powstał on w 1953 roku i chwili obecnej skorzystało z jego usług ponad 10 tys. osób, a w samym tylko roku bieżącym obsłużona ok. 4 tysięcy klientów. Pierwszorzędne warunki pracy, ofiarna załoga skupiająca najlepszych fachowców z miasta, uprzejmość i rzetelność, wpływają na to, że „Kreacja” zaspokaja gusty najwybredniejszych osób. Tu właśnie szyje się najtrudniejsze, najwytworniejsze modele, oparte na żurnalach wiedeńskich, paryskich, nie3mieckich… i to od futer i pelis, do sukien włącznie. Oprócz tego pracownicy „Domu Mody” służą zawsze dobrą radą, pomagają wybrać materiał, dostosować fason czy kolor.
oprac. Olaf B.

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

nie3mieckich. Gdzieś ta trójka się zamotała; ). ..
ja czytam-korek (2007.11.27)

info

0  
  0