Elbląg przygotowuje się do uczczenia Święta Odrodzenia

14.07.2010
Ostatnio odbyło się w Elblągu posiedzenie Miejskiego Komitetu Frontu jedności Narodu, na którym omówiono przygotowania do obchodu Święta Odrodzenia - czytamy w Dzienniku Bałtyckim z 14 lipca 1960 roku.
W bogatym programie obchodu zaprojektowano między innymi odczyty, wieczornice, wystawy, zabawy ludowe oraz imprezy sportowe.
   
oprac. Anieze

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter