"Elbląg" prezentowany przez reżysera i przedstawiciela WFO spotkał się z jednogłośnym aplauzem widzów, którzy zarówno aprobowali interesującą koncepcje filmu jak i bardzo udana realizację. Oficjalna premiera "Elbląga" na ekranach Elbląga będzie miała miejsce w dniu 12 lutego, w ramach akademii z okazji 19 rocznicy wyzwolenia miasta.
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter