"Elbląg" oczekuje premiery

1
29.01.2014
W piątek 24 stycznia odbył się w sali kina "Meduza" pokaz zamknięty filmu "Elbląg" reżyserowanego przez Lecha Lorentowicza, a zrealizowanego przez łódzką Wytwórnię Filmów Oświatowych - czytamy w Dzienniku Bałtyckim z 29 stycznia 1964 roku.
"Elbląg" prezentowany przez reżysera i przedstawiciela WFO spotkał się z jednogłośnym aplauzem widzów, którzy zarówno aprobowali interesującą koncepcje filmu jak i bardzo udana realizację. Oficjalna premiera "Elbląga" na ekranach Elbląga będzie miała miejsce w dniu 12 lutego, w ramach akademii z okazji 19 rocznicy wyzwolenia miasta.
   
(em)

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

A gdzie można będzie kupić bilety ?
(2014.01.30)

info

0  
  0