Miłym akcentem była "choinka noworoczna", zorganizowana przez Elbląskie Zakłady Terenowego Przemysłu Materiałów Budowlanych w Elblągu. Uroczyste choinki odbyły się w Elblągu w gmachu Prezydium PRN oraz w Kadynach i Suchaczu. Na zabawy przyszło przeszło 500 dzieci. Były oczywiście smakowite upominki, a także dzięki staraniom Wydziału Kultury Prezydium PRN wyświetlono film - bajkę.
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter