Dziś w Elblągu koncertuje " Flamingo"
Jeszcze nie przebrzmiały na dobre echa żywiołowych improwizacji sympatycznych wyspiarzy spod znaku London City Stompers, a tu El-Klub Jazzu Tradycyjnego, okupujący podziemia staromiejskiej Galerii EL w Elblągu zaprasza swych sympatyków i miłośników muzyki synkopowanej na kolejna ucztę, okazałą nie mniej od poprzedniej, pełną rozmachu jak wszystkie poczynania "galerników" - czytamy w Dzienniku Bałtyckim z 5 marca 1964 roku.