Dwa samochody dla Elbląga

2
28.02.2012
W styczniowym losowaniu książeczek oszczędnościowych premiowanych samochodami, Elbląg wylosował dwa samochody osobowe - czytamy w Głosie Elbląga z 28 lutego 1962 roku.
Przypadły one posiadaczom książeczek oszczędnościowych nr 150823 i 150848. Warto wspomnieć, że w ciągu ostatnich dwóch lat, mieszkańcy Elbląga posiadający książeczki oszczędnościowe premiowane samochodami wylosowali 16 wozów osobowych. Oszczędzającym szczęście sprzyja.
   
   
(jk)

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Pamiętam, jak ojciec opowiadał jakie to było szczęście w domu jak jego ojciec a mój dziadek wylosował Syrenke 105 :D Bajka:D!!!!!
(2012.02.29)

info

0  
  0
co PO nie ma sukcesow w elblagu to wyciagacie info sprzed pol wieku
(2012.02.29)

info

0  
  0