Trenując systematycznie, dobrze przygotowały się do rozgrywek w II lidze. Odbyty ostatnio turniej o mistrzostwo II ligi z udziałem AZS - Lublin, AZS Białystok i Motor Lublin, wykazał się dobrą formę drużyny miejscowej. Siatkarki Startu wygrały wszystkie spotkania wysuwając się na czoło grupy.
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter