Dobry start elbląskich siatkarek

20.01.2011
Siatkarki elbląskiego Startu nie załamały się spadkiem z I ligi - czytamy w Dzienniku Bałtyckim z 20 stycznia 1961 roku.
Trenując systematycznie, dobrze przygotowały się do rozgrywek w II lidze. Odbyty ostatnio turniej o mistrzostwo II ligi z udziałem AZS - Lublin, AZS Białystok i Motor Lublin, wykazał się dobrą formę drużyny miejscowej. Siatkarki Startu wygrały wszystkie spotkania wysuwając się na czoło grupy.
   
.

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter