Miejska Komisja Planowania Gospodarczego wysunęła ostatnio godny uwagi projekt. Ponieważ cześć przybrzeżna mostu jest w dobrym stanie i ma wewnątrz pomieszczenie, zostanie tam urządzona przystań kajakowa, a na górnej części projektuje się uruchomienie pod szklanym dachem otwartej kawiarenki. Oby ten projekt jak najszybciej został zrealizowany.
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter