Czyn dzieci

18.05.2010
Pięknego czynu dokonały dzieci i nauczyciele ze Szkoły Podstawowej nr 4 przy ul. Mickiewicza w Elblągu, informował Głos Elbląga z 18 maja 1960 roku.
Chcąc przyczynić się do realizacji hasła "Tysiąc szkół i tysiąc boisk na Tysiąclecie", przystąpiono do urządzania boiska szkolnego. Równocześnie w ostatnich dniach zasadzono wokół szkoły 1800 krzewów i 34 włoskich topoli.
   
oprac. Anieze

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter