Czyja buda?

4
24.01.2013
Na skrzyżowaniu dwóch ulic: Obrońców Pokoju i Robotniczej w Elblągu, tuż za kioskiem "Ruchu", stoi od dłuższego czasu drewniana buda - czytamy w Dzienniku Bałtyckim z 24 stycznia 1963 roku.
Chyba dawny kiosk? Nikt jednak nie przyznaje się do niej, co świadczy o marnotrawstwie materiału.
   
(Luc)

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

To jest buda PO i to marnotrawienie zostało do dziś.
(2013.01.24)

info

0  
  0
To moja buda. Spezedawałem tam kalesony z Turcji.
Rarytas (2013.01.24)

info

0  
  0
Juz wtedy przejmowano sie marnotrastwem. Po 50-ciu latach chyba duzo sie nie nauczylismy. ..
almerka (2013.01.25)

info

0  
  0
jakt nie ? Teraz złomu na ulicy nie znajdziesz.
(2013.01.25)

info

0  
  0