Czy wiesz, że...

1
14.01.2010
W ciągu ostatnich trzech lat dokonano w Elblągu rozbiórki 29 budynków mieszkalnych o 176 izbach, informował Dziennik Bałtycki 14 stycznia 1960 roku.
Ponieważ przeprowadzona ostatnio inwentaryzacja budynków przez MZBM wykazała w wielu budynkach są poważne zagrzybienia i zniszczenia, przypuszczać należy, że w tym roku liczba budynków do rozbiórki znacznie wzrośnie.
   
oprac. Anieze

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

A czy ludzie którzy dostali zastępcze są zadowoleni. .. ? A ile się wybudowało mieszkań dla zwykłych, ludzi. .. ?
Elblążanka. (2010.01.14)

info

0  
  0