Czy wiecie, że...

19.03.2010
W ubiegłym roku z nowego budownictwa przybyło w Elblągu ogółem 870 izb mieszkalnych, informował Dziennik Bałtycki z 19 marca 1960 roku.
Z tej liczby przypada z budownictwa DBOR 416 izb, spółdzielni „Sielanka” 108 izb oraz indywidualnego, przyzakładowego i powszechnego 68. Pozostałą ilość izb oddały do użytku zakłady pracy, z czego najwięcej - bo aż 57 izb - Zakłady Mechaniczne.
   
oprac. Anieze

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter