Czy wiecie, że...

15.02.2010
Produkcja gazu w Elblągu z roku na rok stale wzrasta, informował Głos Elbląga z 15 lutego 1960 roku.
Na przykład w stosunku do roku 1958 w ubiegłym roku wzrosła o 4 proc. Wzrasta też zużycie gazu dla potrzeb gospodarstw domowych. Równolegle ze wzrostem produkcji gazu wzrasta produkcja koksu i smoły.
   
oprac. Anieze

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter