Z myślą o nich chociażby należałoby wybudować w Elblągu kilka szaletów publicznych w najbardziej uczęszczanych punktach miasta, np. na przystani żeglugi, naprzeciw stacji benzynowej przy ul. Traugutta itp. I jeszcze jedno - warto by również w pobliżu szaletów umieścić odpowiednie napisy, informujące o ich istnieniu i wskazujące drogę do nich.
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter