Czego brakuje w Elblągu?

3
04.05.2010
Zbliża się sezon turystyczny, który ściągnie znowu do Elbląga wielotysięczne rzesze gości z całego kraju, informował Dziennik Bałtycki z 4 maja 1960 roku.
Z myślą o nich chociażby należałoby wybudować w Elblągu kilka szaletów publicznych w najbardziej uczęszczanych punktach miasta, np. na przystani żeglugi, naprzeciw stacji benzynowej przy ul. Traugutta itp. I jeszcze jedno - warto by również w pobliżu szaletów umieścić odpowiednie napisy, informujące o ich istnieniu i wskazujące drogę do nich.
   
oprac. Anieze

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

No i 50 lat minęło i w końcu doczekaliśmy się jednego szaletu na starym mieście. ..
vkx_ (2010.05.04)

info

0  
  0
Wszystkiego!!!!!A najbardziej powrotu do Pomorza. !!!!!
meloman (2010.05.04)

info

0  
  0
Chyba do Rzeszy
(2010.05.04)

info

0  
  0