Obecnie zdarzają się często wypadki wygaszania światła na niektórych tylko fazach, informował Dziennik Bałtycki z 10 marca 1958 r.
Prawie co wieczór światło przygasa, a po pół godzinie gaśnie zupełnie.
Jesteśmy bardzo ciekawi, co stanowi przyczynę tych niemiłych dla mieszkańców Elbląga „psikusów”?