W ramach otwartego niedawno konkursu postanowiono rozpocząć poszukiwanie nowych talentów. W konkursie ma prawo wziąć udział cała pozaszkolna młodzież z Elbląga. Konkurs obejmuje recytacje prozy, poezji i satyry oraz piosenkarstwo. Wszystkim zgłaszającym się będą udzielane fachowe porady. Finaliści poza cennymi nagrodami i włączeniem ich do klubowych zespołów artystycznych wezmą również udział w eliminacjach wojewódzkich.
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter