Tak więc izby szkolne są wykorzystywane przeciętnie w 185 procentach, nie biorąc pod uwagę faktu, że w niektórych pomieszczeniach znajdują się jeszcze dodatkowe świetlice, kółka zainteresowań itp.
Podczas gdy jeszcze w roku 1955 obciążenie w szkołach 55 uczniów na jedną izbę, to w br. Liczba uczniów na jedną izbę wzrośnie do 64. Wniosek: budujmy jak najszybciej nowe szkoły.
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter