Ciekawostki sportowe

1
25.02.2011
Do Zakopanego wyjechali wszyscy czołowi elbląscy łyżwiarze, którzy wezmą udział w indywidualnych mistrzostwach Polski seniorów- czytamy w Dzienniku Bałtyckim z 25 lutego 1961 roku.
Duże nadzieje na zdobycie tytułu mistrzowskiego przywiązują elblążanie do znajdującej się obecnie w dobrej formie Heleny Pilejczyk. Wśród mężczyzn w czołówce powinien uplasować się Henryk Osowski.
   
   
.

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

w 61 jak wyjechali to do dzisiaj ich nie widać
gracz (2011.02.25)

info

0  
  0