Budynek PKO w nowej szacie

1
01.11.2011
W ostatnim czasie, siedziba oddziału PKO w Elblągu przeszła generalny remont - czytamy w Głosie Elbląga z 1 listopada 1961 roku.
Dzięki temu, stanowiska pracy biurowej i kasy znalazły się w jednym miejscu, co w znacznym stopniu ułatwi przeprowadzenie operacji finansowych związanych z obiegiem dokumentów. Całe biuro zostało odnowione, ustawiono nowe lady oddzielające halę operacyjną od hallu, w którym czekają klienci. Zmieniono również oświetlenie. W sumie oddział PKO zyskał wiele na wyglądzie.
   
   Artykuł można znaleźć w Bibliotece Elbląskiej.
   
(jk)

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

hehe
(2011.11.01)

info

0  
  0