Przeznaczona na remont stadionu kwota ponad milion złotych zostanie w tym roku wykorzystana w wysokości ponad 800 tys. Gotowa jest główna płyta boiska na której zieleni się już trawa, stadion jest całkowicie ogrodzony ułożono już trybuny. W chwili obecnej kończy się budowę skoczni i rzutni, a bieżnia ogrodzona jest siatką. Ze względu na brak materiału sama bieżnia nie zostanie wykonana w tym roku.
Zaplecze urządzeń sportowych jak boisko zapasowe do piłki nożnej, boisko do hokeja, zbudowane zostaną w dalszych latach. Już w przyszłym roku część urządzeń sportowych zostanie oddana do użytku. Uroczyste otwarcie nowego stadionu przewiduje się na dzień 22 lipca 1960 r.
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter