Coraz więcej pojawia się także wykopów pod nowe bloki i osiedla: trwa zabudowa ulicy Teatralnej, ruszyły pełną parą prace na ulicach 12 Lutego i Winnej. Niebawem rozpocznie się organizowanie placu budowy przy ul. Nowowiejskiej. Powie ktoś - buduje się bardzo dużo. I owszem, ciągle jednak za mało, jak na potrzeby dynamicznego wzrostu Elbląga, którego urbanistykę już dziś przymierza się do miasta, które za lat kilkanaście liczyć będzie 150 tys. mieszkańców.
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter