Ogłoszenia
Katalog
Imprezy
Repertuary
Rozkłady
NaWynos
Dawno temu
Wiadomości
Sport
Gospodarka
Społeczeństwo
Kultura
Szkoły i uczelnie
Prawo i porządek
Dawno temu
Kina i teatr
Biblioteka
Konkursy
Prasówka
Hit czy kit?
Olimpia
Strefa biznesu
Start
Quizy portElu
Fotka miesiąca
Fotoreportaże
FotoreportEl
Mój portEl
Who is who
Kontakt
Login
Budują własne boisko
19.12.2012
Już od dłuższego czasu uczniowie II Liceum im. K. Jagiellończyka budują własne boisko - czytamy w Dzienniku Bałtyckim z 19 grudnia 1962 roku.
Przechodnie zerkają co nowego się zrobiło? Ostatnio jeden z placów ogrodzono siatką, bo urządzi się tu ślizgawkę.
(Luc)
A moim zdaniem...
Najnowsze artykuły w tym dziale
Niedocenianie pracy kobiet
Zamechowski Czerwiec 1976
Dawno temu w Elblągu... znikały rowery
Kiedy „Szesnasta” była jeszcze w Elblągu
To się czyta
To się komentuje
Bądź na bieżąco, zamów newsletter