Budują własne boisko

19.12.2012
Już od dłuższego czasu uczniowie II Liceum im. K. Jagiellończyka budują własne boisko - czytamy w Dzienniku Bałtyckim z 19 grudnia 1962 roku.
Przechodnie zerkają co nowego się zrobiło? Ostatnio jeden z placów ogrodzono siatką, bo urządzi się tu ślizgawkę.
   
(Luc)

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter