W przyszłym roku zostaną oddane do użytku 623 izby z budownictwa DBOR, oraz 273 izby z budownictwa „Zamachu”. Łącznie więc przybędzie 899 izb, nie wliczając obiektów mieszkalnych budowanych przez inne przedsiębiorstwa jak EFUK, browar itp. niezależnie od tego wykonanych zostanie w stanie surowym 450 izb.
Należy więc przypuszczać, że w ciągu pięciolatki trudności mieszkaniowe zostaną w Elblągu w poważnej mierze usunięte.
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter