Z wielką przyjemnością stwierdziliśmy, że apel nasz nie pozostał bez echa, gdyż natychmiast – w dniu ukazania się artykułu – ułożono na wspomnianym przejściu prowizoryczny bruk z cegieł.
Dziękując elbląskiej gospodarce komunalnej w imieniu tysięcy mieszkańców, korzystających z tego przejścia, wołamy chórem „Brawo gospodarka komunalna i oby tak zawsze!”
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter