Biuro skierowań na wczasy powstało w Elblągu

13.11.2008
W Elblągu uruchomione zostało ostatnio biuro skierowań na wczasy pracownicze, informował Głos Elbląga z 13 listopada 1958 r.
Jak nam oświadczyła kierownik biura ob. B. Pawłowski, na listopad rb. Można uzyskać skierowania tylko do Zakopanego. Pozostałe miejscowości wczasowe czynią obecnie ostatnie przygotowania do sezonu zimowego i dlatego nie przyjmują jeszcze wczasowiczów. Na grudzień do dyspozycji chętnych stoją wszystkie wczasowe domy wypoczynkowe w całym kraju.
oprac. Olaf B.

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter