Bezpłatna libacja

2
18.04.2014
Michał D., zamieszkały w Bydgoszczy przy ul. Kukułczej nr 38/1, przebywając w Elblągu dopuścił się wyłudzenia napojów alkoholowych i pożywienia w restauracji "Grunwaldzkiej". Po libacji odmówił jednak zapłacenia rachunku. Podobnie postąpił w "Bałtyckiej" - czytamy w Dzienniku Bałtyckim z 18 kwietnia 1964 roku.
Zwolennikiem bezpłatnych libacji zainteresowała się MO. Okazało się przy tym, że za podobne sprawki był on skazany w Warszawie na 1 rok więzienia. Toteż Michał D., jako recydywista, został w Elblągu aresztowany. Ostatnio za wyżej opisane wyczyny na szkodę elbląskich Zakładów Gastronomicznych Sąd Powiatowy w Elblągu skazał Michała D. na łączną karę półtora roku aresztu.
   
(ep)

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Ładnie to tak o zmarłym pisać ? Michał pewnie już nie żyje a jeżeli nawet to ma grubo [ponad 70 lat.
(2014.04.18)

info

1  
  0
Kiedyś się nie cackali z mendami. Teraz za takie coś by nawet zawiasów nie dostał. ..
taajny (2014.04.19)

info

0  
  0