W odpowiedzi na notatkę z dnia 31.VII. br. pt. „Żądamy zwrotu Bażantarni” – Zarząd Zieleni Miejskiej wyjaśnia, że zgodnie z rozporządzeniem ministra Leśnictwa i Gospodarki Komunalnej z dnia 2 lipca 1954 roku, wszelkie parki leśne o powierzchni powyżej 20 ha znajdujące się poza obszarem miasta, są lasami komunalnymi. Niemniej jednak notatka była słuszna. Zarząd Zieleni Miejskiej zwraca obywatelom miasta Elbląga „Bażantarnię”.
Po ukazaniu się artykułu zdjęto tablicę. Po przemalowaniu napis będzie brzmiał: „Bażantarnia” – lasy komunalne m. Elbląga.
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter