Ekipy zadanie wykonały. Lampy świecą. Zapomniano jedynie uprzątnąć po sobie ślady robót. Biegnący wzdłuż założonej linii rów nie został zrównany. Nie sprzątnięto również obskurnej budy na narzędzia, która straszy swoim wyglądem i służy za śmietnik. Czas już chyba pomyśleć o sprzątnięciu miejsca, na którym wykonało się pracę, tym bardziej, że czasu ku temu było aż nadto.
***
Na wielu placach, ulicach Elbląga spotkać można pozostawione przez przedsiębiorstwa budowlane różne płyty, kręgi i inne materiały. Pozostawienie tych eksponatów świadczy o dużym bałaganiarstwie i marnotrawstwie materiałów użytkowych przez elbląskie przedsiębiorstwa remontowo-montażowe.
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter