Na nieuporządkowanych chodnikach obok skweru przy ul. Jedności Narodu oraz przy ul. 1 Maja przewrócił się już niejeden mieszkaniec Elbląga, a na „przyjemnych” dołkach np. ul. Trybunalskiej (obok Sądu Powiatowego) nawaliła niejedna guma.
Ponieważ porozbijane nosy nie wzruszają twardych serc pracowników Miejskiego Zarządu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Prezydium MRN, mam nadzieję, mam nadzieję, że pomoże nasza notatka.
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter