Bałagan aż miło

1
22.02.2008
Elbląg słynie z bałaganiarstwa, a przykładem tego są rozkopane ulice, informował Dziennik Bałtycki z 22 lutego 1958 r.
Na nieuporządkowanych chodnikach obok skweru przy ul. Jedności Narodu oraz przy ul. 1 Maja przewrócił się już niejeden mieszkaniec Elbląga, a na „przyjemnych” dołkach np. ul. Trybunalskiej (obok Sądu Powiatowego) nawaliła niejedna guma. Ponieważ porozbijane nosy nie wzruszają twardych serc pracowników Miejskiego Zarządu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Prezydium MRN, mam nadzieję, mam nadzieję, że pomoże nasza notatka.
oprac. Olaf B.

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Ten artykuł to jest akurat cały czas aktualny. ..
(2008.02.24)

info

0  
  0