Ostatnio w sali elbląskiego lokalu „Słowiańska” odbył się tradycyjny już, doroczny bal pracowników. Poza gospodarzami, w balu wzięli sympatycy elbląskiego świata prawniczego oraz młodzież prawnicza przebywająca w Elblągu na praktykach studenckich w instytucjach wymiaru sprawiedliwości.
Do tańca grał zespół elbląskiego muzyka Mieczysława Dzieżby.
Przy dźwiękach nowoczesnego twista i madisona bawiono się wesoło do rana. Ogólną sympatię zyskali sobie śpiewak i skrzypek, którzy towarzysko wystąpili podczas wieczoru.
Bal należy uważać za szczególnie udany. Zadowoleni uczestnicy balu mają nadzieję, że pracownicy na zakończenie karnawału jeszcze urządzą równie przyjemnego „śledzika”.
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter