Arged zapowiada

1
16.02.2005
Pod koniec miesiąca do sklepów zostanie dostarczona również większa ilość naczyń aluminiowych, informował Elbląski Głos Wybrzeża z 16 lutego 1955 r.
Arged w Elblągu rozprowadzi wkrótce większą ilość naczyń emaliowanych. Obecnie na ukończeniu są prace przy sortowaniu. Pod koniec miesiąca do sklepów zostanie dostarczona również większa ilość naczyń aluminiowych. Cieszymy się i czekamy – a z nimi wszystkie gospodynie domowe.
oprac. Olaf B.

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

...szczególnie na te aluminiowe;)
gospodyni (2005.02.16)

info

0  
  0