Według ostatniego sprawozdania Wydziału Handlu okazuje się, że w III kwartale br. spożyto 870 ton mąki pszennej, 295 ton kaszy, cukru aż 1792 tony, mięsa i wędlin – 2454 tony, tłuszczu 286 ton, masła 267 ton, tłuszczów roślinnych 177 ton. Ponadto mieszkańcy Elbląga wypili w trzecim kwartale 3 miliony 300 tys. litrów mleka i zjedli 4 miliony sztuk jaj.
Jak widać mieszkańcy naszego miasta nie narzekają na brak apetytu.
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter