Dostarczycielkami pokarmu są matki, dysponujące jego nadwyżkami. Nie trzeba chyba nikogo przekonywać, że pokarm naturalny jest niezbędny i niezastąpiony dla niemowląt za wcześnie urodzonych i chorych. Dlatego publikujemy apel Lactarium, skierowany do matek karmiących: nie marnujcie nadwyżek pokarmu, ale dostarczajcie go do Lactarium! Płaci ono za litr pokarmu 42 zł. Wśród stałych dostarczycielek są takie, które za dostarczony w miesiącu pokarm otrzymują 2-3 tys. zł. Suma to wcale nie bagatelna, a w tym przypadku spełniająca rolę argumentu przemawiającego za tym, by wejść w kontakt z Lactarium.
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter