7-klasiści pożegnali szkołę

22.06.2012
W minioną środę odbywały się w wielu szkołach podstawowych uroczystości zakończenia roku szkolnego klas siódmych - czytamy w Dzienniku Bałtyckim z 22 czerwca 1962 roku.
Dla tych, którzy właśnie ukończyli 7 klas były to również chwile pożegnania ze szkołą, którą już opuszczą na zawsze. Dlatego ten dzień był dla nich szczególnie uroczysty i nie pozbawiony... wzruszeń, otrzymali z rąk swych wychowawców świadectwa ukończenia szkoły podstawowej , młodsi koledzy przygotowali dla nich pożegnalne apele, urozmaicając je programami artystycznymi.
   
.

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter