600 elblążan wybiera się na uroczystości grunwaldzkie

2
22.06.2010
Jak poinformował nas Miejski Komitet Frontu Jedności Narodu na uroczystości grunwaldzkie wyjedzie oficjalna delegacja mieszkańców Elbląga - czytamy w Głosie Elbląga z 22 czerwca 1960 roku.
Delegacja będzie składać się ze 150 osób, rekrutujących się z przedstawicieli organizacji politycznych, społecznych i władz terenowych oraz poszczególnych zakładów pracy. Elbląska delegacja wyjedzie autobusami wraz z kolumną delegacji wojewódzkiej, która przejeżdżać będzie przez nasze miasto. Według przewidywań łącznie z delegacją około 600 elblążan weźmie udział w uroczystościach grunwaldzkich.
   
   
oprac. Anieze

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Polecam ciekawy artykuł o 600-leciu bitwy pod Grunwaldem w ostatnim Magazynie Elbląskim nr 16
(2010.06.22)

info

0  
  0
Harcerze z Elbląga są tam co roku- to tradycja !!!
(2010.06.22)

info

0  
  0