Delegacja będzie składać się ze 150 osób, rekrutujących się z przedstawicieli organizacji politycznych, społecznych i władz terenowych oraz poszczególnych zakładów pracy. Elbląska delegacja wyjedzie autobusami wraz z kolumną delegacji wojewódzkiej, która przejeżdżać będzie przez nasze miasto. Według przewidywań łącznie z delegacją około 600 elblążan weźmie udział w uroczystościach grunwaldzkich.
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter