Miejsce to nie jest bowiem pozbawione uroku, a poza tym doskonale nadaje się do odpoczynku po pracy. Ostatnio park okupowany jest przez młodzież szkolną i to przeważnie w godzinach lekcyjnych. Tu młody człowiek , chcąc pokazać swą niezależność, zapala papierosa, wyjmuje karty i garść bilonu. Często trafi się butelka wina za 17 zł, a nawet coś mocniejszego. Sprawami tymi powinny zainteresować się przede wszystkim komitety rodzicielskie oraz nauczyciele. Często nawet codzienna wizytacja terenów "Dolinki" zlikwidowałaby tego rodzaju spotkania młodzieży.
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter