Reprezentacyjne zabawy odbędą się w „Słowiańskiej” oraz w salach restauracji dworcowej. Podobnie jak co roku z balem sylwestrowym wystąpi elbląski NOT. Zabawy w klubie NOT cieszą się w naszym mieście zasłużoną od lat sławą. Wiele zabaw organizują komitety rodzicielskie przy szkołach zawodowych i podstawowych. Tak np. odbędą się zabawy sylwestrowe w szkole nr 8, nr 3, w Technikum Gastronomicznym, Technikum Budowy Maszyn, świetlicy międzyuczelnianej itp.
Warto podkreślić, że Wydział Kultury Prezydium MRN wydający zezwolenia na organizowanie zabaw nie zezwala na zabawy „wódczane” w szkołach.
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter