12 ognisk stonki

4
08.08.2008
W okresie od pierwszej do drugiej lustracji na działkach i polach na terenie miasta, wykryto ogółem 12 ognisk stonki ziemniaczanej, informował Głos Elbląga z 8 sierpnia 1958 r.
Dwa ogniska stonki ziemniaczanej wykryto drugiej lustracji, jak przeprowadzona była w Elblągu w dniu 30 lipca. Wydział Rolnictwa przy Prezydium Miejskiej Rady Narodowej – zwraca się z apelem do wszystkich użytkowników działek o obowiązku przeprowadzenia lustracji raz w tygodniu. W wypadku wykrycia ogniska stonki ziemniaczanej, należy złożyć meldunek do Wydziału Rolnego Prezydium MRN pokój nr 11, który zajmie się natychmiastową likwidacją ogniska.
oprac. Olaf B.

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

stonka do kastracji
(2008.08.08)

info

0  
  0
olimpia - concordia derby elblaga jutro godzina 17:00 wszyscy na mecz !!!
DADA` (2008.08.08)

info

0  
  0
to była stonka z amerykańskich zrzutów szpiegowskich !
karaluchy wredne (2008.08.10)

info

0  
  0
ty frajerze w iraku to to robia przebrzydle jankesi
dik jenej (2008.08.12)

info

0  
  0