Z okazji jubileuszu zorganizowano koncert absolwentów szkoły. Mieszkańcy Elbląga dobrze zapamiętają piękne widowisko słowno-muzyczne "Ania w królestwie Neptuna", którego autorstwa jest kierownik szkoły J. Karpiński, a w którym wzięło udział około dwunastu różnego wieku uczennic i uczniów.
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter