10 lat Szkoły Muzycznej

2
07.12.2012
Państwowa Szkoła Muzyczna w Elblągu liczy już 10 lat - czytamy w Dzienniku Bałtyckim z 7 grudnia 1962 roku.
Z okazji jubileuszu zorganizowano koncert absolwentów szkoły. Mieszkańcy Elbląga dobrze zapamiętają piękne widowisko słowno-muzyczne "Ania w królestwie Neptuna", którego autorstwa jest kierownik szkoły J. Karpiński, a w którym wzięło udział około dwunastu różnego wieku uczennic i uczniów.
   
.

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

To przechodzi ludzkie pojęcie, jak można tak traktować małe dziecko?! Zobaczcie ten filmik jaka masakra, wpiszcie w google: najgorsza matka na świecie
zaprosiciel45 (2012.12.07)

info

0  
  0
około dwustu, a nie dwunastu. Do dwunastu łatwo policzyć.
(2012.12.08)

info

0  
  0