3. El Festiwal Planszówkowy Zawrót Głowy
W dniach 16-17 września odbędzie się już trzeci El-Festiwal organizowany przez klub Planszówkowy Zawrót Głowy i Bibliotekę Elbląską. Impreza jest bezpłatna dla uczestników, a dla pierwszych stu osób organizatorzy przygotowali specjalne pakiety wejściowe. Będzie można zagrać w planszówki, karcianki, gry bitewne i RPG. Odbędą się też warsztaty, wystawa figurek, turnieje. Zapraszamy na wspólne rozgrywki, które mają być przede wszystkim dobrą zabawą.