34
09.08.2017

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Nie.z po.
Gb (2017.08.09)
Aaaaa - bił żonę, a już myślałem, że naprawdę jakąś kobietę pobił. Ufff - ulżyło mi.
feministka (2017.08.09)
Podczas chodzenie buja się na lewo i prawo. Pewnie nosi biała bluzę odidos i kaptur w największe upały, słowem - twardziel na całego
(2017.08.09)

info

13  
  0
na łbie kaptur i bluza z logo polski walczącej i napisem śmierć wrogom ojczyzny.
(2017.08.09)

info

12  
  6
ty też
(2017.08.09)
Udział rodzimowiercow polskich w Woodstock uważam za wielki błąd.
(2017.08.09)

info

3  
  4
Policja założyła mu błękitną kartę. Szkoda że nie tęczowa!!!!
(2017.08.09)

info

5  
  3
Policjanci po służbie niech pamiętają,że większość medali za bohaterstwo jest przypinana do poduszki.
noexist (2017.08.09)

info

1  
  1
zalogladacisluchac - jak ją rąbał, siekierą?
kalig (2017.08.10)

info

1  
  1
cały elbląg. alkoholicy, ćpuny, złodzieje, nieroby, pasożyty. patologia. .. - z tobą gamoniu na czele
(2017.08.10)