A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Nie.z po.
Aaaaa - bił żonę, a już myślałem, że naprawdę jakąś kobietę pobił. Ufff - ulżyło mi.
Podczas chodzenie buja się na lewo i prawo. Pewnie nosi biała bluzę odidos i kaptur w największe upały, słowem - twardziel na całego
na łbie kaptur i bluza z logo polski walczącej i napisem śmierć wrogom ojczyzny.
ty też
Udział rodzimowiercow polskich w Woodstock uważam za wielki błąd.
Policja założyła mu błękitną kartę. Szkoda że nie tęczowa!!!!
Policjanci po służbie niech pamiętają,że większość medali za bohaterstwo jest przypinana do poduszki.
zalogladacisluchac - jak ją rąbał, siekierą?
cały elbląg. alkoholicy, ćpuny, złodzieje, nieroby, pasożyty. patologia. .. - z tobą gamoniu na czele