Wybrany wątek opinii

cały elbląg. alkoholicy, ćpuny, złodzieje, nieroby, pasożyty. patologia. ..
(2017.08.09)
Niee szanowny Panie Kolego, po prostu media muszą o czymś pisać, a takie chwasty wszędzie się trafiają. Szkoda że ja na takich nie trafiam, wytłumaczyłbym mu dlaczego używanie przemocy jest złe :)
(2017.08.09)
skad w Tobie tyle agresji???
jacus (2017.08.09)
Głupi jesteś
75 (2017.08.09)
Zapomniales dodac, beneficjenci 500+
jdjd (2017.08.09)
@jdjd - i zapewne wyborcy pisu
(2017.08.09)
ty też
(2017.08.09)
cały elbląg. alkoholicy, ćpuny, złodzieje, nieroby, pasożyty. patologia. .. - z tobą gamoniu na czele
(2017.08.10)
Powrót do komentarzy