Wybrany wątek opinii
cały elbląg. alkoholicy, ćpuny, złodzieje, nieroby, pasożyty. patologia. ..
Do moderacji
Odpowiedz
26
48
Niee szanowny Panie Kolego, po prostu media muszą o czymś pisać, a takie chwasty wszędzie się trafiają. Szkoda że ja na takich nie trafiam, wytłumaczyłbym mu dlaczego używanie przemocy jest złe :)
Do moderacji
Odpowiedz
25
3
skad w Tobie tyle agresji???
Do moderacji
Odpowiedz
7
5
Głupi jesteś
Do moderacji
Odpowiedz
3
4
Zapomniales dodac, beneficjenci 500+
Do moderacji
Odpowiedz
13
10
@jdjd - i zapewne wyborcy pisu
Do moderacji
Odpowiedz
5
10
ty też
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
cały elbląg. alkoholicy, ćpuny, złodzieje, nieroby, pasożyty. patologia. .. - z tobą gamoniu na czele
Do moderacji
Odpowiedz
5
0