Bez licznika, bez tablicy rejestracyjnej. Tak jechał ten 20-latek
fot. KMP w Elblągu
Policjanci ruchu drogowego zatrzymali 20-latka, który kierował motocyklem bez tablicy rejestracyjnej. Po zatrzymaniu okazało się, że kierujący nim mężczyzna nie ma uprawnień do kierowania, a co więcej do 2018 roku posiada sądowy zakaz kierowania wszelkimi pojazdami. Motocykl po sprawdzeniu numeru z tabliczki znamionowej figurował w systemie jako… WSK.