UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W miejsc. Wiktorowo też tak jeżdżą a do tego jeszcze malutkie dzieci biorą ze sobą i jeżdżą jak nienormalni, oczywiście bez jakiekolwiek ochronnych ubrać czy też kasków. Najczęściej spotkać ich można w weekendy jak jeżdżą po drodze publicznej.


Anuluj