UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W miejsc. Wiktorowo też tak jeżdżą a do tego jeszcze malutkie dzieci biorą ze sobą i jeżdżą jak nienormalni, oczywiście bez jakiekolwiek ochronnych ubrać czy też kasków. Najczęściej spotkać ich można w weekendy jak jeżdżą po drodze publicznej.