25
11.05.2017

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Typowi wyborcy PiS, daja sie robic w bambuko. Ciekaw jestem dlaczego w Kosciele nie ma ostrzezen, przed takimi oszustami????
pekka (2017.05.11)
Trzeba być naprawdę "usłem", żeby napisać "niema" razem :D
@pekka - PiS? Przecież to PO ma doświadczenie w oszustwach, a ich wyborcy w nabieraniu się na nie :D
co do tego wiezenia znaczenie ma do jakiej celi i jakiego wiezienia trafia jezeli warnuki beda sprzyjac to nawet jezeli bedzie miec szlugi to mu je zabiora;P
pozdro (2017.05.11)

info

0  
  0
Siodmy , pomineliscie
(2017.05.11)

info

0  
  0
w kerfie kiebasa na grila po 5 zyli.
W sprawie tzw. dzikiej reprywatyzacji w stolicy na polecenie Prokuratury Regionalnej we WrocÅ‚awiu zatrzymano osiem osób, m. in. adwokatów i rzeczoznawców – o
(2017.05.11)

info

3  
  0
Brawo. Tak trzymać.
(2017.05.11)

info

3  
  0
To papier rtoaletowy a nie kiełbasa
w podobny sposób okradziono mnie na ul WIEJSKIEJ. w minionym okresie. Tez kobieta podawała siebie za prac socjalnego przychodni lekarskiej. , tak również przeprowadzała wywiad ze mna a mężczyzna wszedł do mieszkania I udawał rehabilitanta bólu kręgosłupa i w tym czasie kobieta mnie okradła. .Byłem obserwowany gdyż kobieta czekała na mnie siedząc na Lawce koło budynku. az wysiądę z samochodu. , ,spuszczono mnie do połowy powietrze z przedniego prawego koła. , a samochody stoją jeden koło drugiego. .i jest słaba widoczność szczegóły zna nasza policja.
samotnyokradziony (2017.05.11)

info

2  
  1