UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

w podobny sposób okradziono mnie na ul WIEJSKIEJ. w minionym okresie. Tez kobieta podawała siebie za prac socjalnego przychodni lekarskiej. , tak również przeprowadzała wywiad ze mna a mężczyzna wszedł do mieszkania I udawał rehabilitanta bólu kręgosłupa i w tym czasie kobieta mnie okradła. .Byłem obserwowany gdyż kobieta czekała na mnie siedząc na Lawce koło budynku. az wysiądę z samochodu. , ,spuszczono mnie do połowy powietrze z przedniego prawego koła. , a samochody stoją jeden koło drugiego. .i jest słaba widoczność szczegóły zna nasza policja.

samotnyokradziony

Anuluj