11
28.05.2004

A moim zdaniem... (od najstarszych)

A niby co z tą Megan'ką, że poszedł siedzieć za nią? Moim zdaniem siedzi za Tir'a, nawet jego rysopis był w internecie (dlaczego już go nie ma???). Na pierwszy rzut oka pomyślałem, ze to on, ale później stwierdziłem, że takich mord w Elblągu jest wiele.
Zainteresowany (2004.06.21)

info

0  
  0