UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
A niby co z tą Megan'ką, że poszedł siedzieć za nią? Moim zdaniem siedzi za Tir'a, nawet jego rysopis był w internecie (dlaczego już go nie ma???). Na pierwszy rzut oka pomyślałem, ze to on, ale później stwierdziłem, że takich mord w Elblągu jest wiele.
Zainteresowany